Mieszkanie trzypokojowe na wynajem
Warszawa, Śródmieście,
Ordynacka
7 000 PLN
70 zł/m2
Opis
Więcej
Do wynajmu komfortowe mieszkanie o powierzchni 100m2 położone przy ul. Ordynackiej . Usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z okresu międzywojnia, z windą.
Mieszkanie rozkładowe, wysokie, dwustronne ( ekspozycja na ul. Ordynacką i podwórko). Składa się z 3 bardzo przestronnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki i holu. Lokal nieumeblowany, idealny zarówno na prowadzenie działalności gospodarczej jak i cele mieszkaniowe.
Czynsz najmu 7000zł plus media. Preferowany najem długoterminowy. Kaucja w wysokości jednego czynszu.
Prestiżowa lokalizacja przy Trakcie Królewskim. Wygodny punkt komunikacyjny. Zapraszam na prezentację,
- Mieszkanie:
- na wynajem
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 100 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Śródmieście ulica: Ordynacka