Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Wrocław, Fabryczna,
Rękodzielnicza
835 000 PLN
10 987 zł/m2
Opis
Więcej
Opiekun oferty:
Marcin Wierzchowski
tel: 602 101 602
Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 76 m2, zlokalizowane na Pilczycach we Wrocławiu.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon oraz dwóch ustawnych pokoi. Jasne i funkcjonalne wnętrze zapewnia komfort oraz wygodę, idealne zarówno dla rodziny, jak i osób ceniących przestrzeń. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją wschód-zachód, a na podłodze znajduje się elegancki parkiet dębowy.
Otoczenie nieruchomości:
Otoczenie nieruchomości wyróżnia się spokojem i zielenią, co sprzyja relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują się parki, ścieżki spacerowe oraz tereny rekreacyjne, a także sklepy, punkty usługowe i szkoły, zapewniające wygodę codziennego życia. Dodatkowym atutem jest doskonała komunikacja miejska, umożliwiająca szybki dojazd do centrum miasta i innych części Wrocławia.
Układ pomieszczeń:
- Salon z aneksem
- Sypialnia
- Sypialnia
- Kuchnia
- Łazienka
- WC
- Przedpokój
- balkon.
Najważniejsze informacje:
- spokojna okolica.
- dębowy parkiet
- dwustronna ekspozycja okien
- w pełni wyposażone
- 4 piętro
- balkon
- gotowe do zamieszkania
- piwnica
- bliskość linii tramwajowych i przystanków autobusowych
Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Mieszkanie idealne dla rodziny, która ceni przestrzeń, komfort oraz funkcjonalny układ pomieszczeń, a także dla osób poszukujących jasnego wnętrza w spokojnej okolicy. Polecam! Marcin Wierzchowski
Niedostateczne środki? To nie problem.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości.
Zapraszam na prezentację!
Marcin Wierzchowski
tel. 602 101 602
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 76 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Fabryczna miejscowość: Wrocław dzielnica: Fabryczna ulica: Rękodzielnicza