Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe,
Plac Tadeusza Kotarbińskiego
680 000 PLN
10 743 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3m2 usytuowane na 7. piętrze w 8 piętrowym budynku (Rama H) z 1989 roku przy Placu Kotarbińskiego 1.
MIESZKANIE:
Mieszkanie przestronne i jasne, dwustronne (wschód - zachód).
Ustawny salon ma powierzchnię ok. 18m2, wychodzi się z niego na balkon (ok. 5,5m2).
Sypialnie mają powierzchnię ok. 10,5m2 oraz ok. 11m2.
Widna kuchnia ma powierzchnię ok. 6,5m2.
W łazience (ok. 3m2) znajduje się wanna, umywalka i grzejnik, a w oddzielnej toalecie (ok. 1,2m2) - WC.
Mieszkanie ma potencjał do wygospodarowania dużej ilości miejsca do przechowywania, a na podłogach znajdują się płytki i parkiet.
OKOLICA:
Gocław jest świetnie skomunikowaną dzielnicą, pełną infrastruktury handlowo-usługowej. Bezpośrednio przy budynku znajduje się sklep spożywczy i weterynarz, Plac Kotarbińskiego jest pełen zieleni, a obok jest plac zabaw. Przystanek autobusowy jest oddalony o 180m od budynku (dojazd do Centrum ok. 25 minut), a bliskość Trasy Siekierkowskiej zapewnia dobry dojazd do dowolnego punktu Warszawy dla zmotoryzowanych. Przed budynkiem znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.
INFORMACJE DODATKOWE:
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą na gruntach nieuregulowanych - możliwość zakupu za gotówkę lub pod zastaw innej nieruchomości.
Do lokalu przynależy piwnica.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń!
Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 63,30 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Praga-Południe ulica: Plac Tadeusza Kotarbińskiego