Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż
Sopot,
Tadeusza Kościuszki
2 095 000 PLN
20 784 zł/m2
Opis
Rozwiń opis
Oferowany Apartament usytuowany jest w Sopocie Dolnym. W zasięgu krótkiego spaceru plaża i tereny rekreacyjne w pasie nadmorskim, a także liczne kafejki, restauracje, galerie sztuki, szereg butików i inne atrakcje oferowane przez kurort Sopot. Blisko stąd do słynnej promenady Bohaterów Monte Cassino, obiektów kultury i Molo. Pełna infrastruktura handlowo - usługowa czeka na turystów i mieszkańców. Dobre warunki dla komfortowego zamieszkania - czy to na stałe czy wakacyjnie - dla miłośników Sopotu.
Sopot to miejsce, gdzie można porzucić samochód, gdyż wszystko co atrakcyjne jest tu na wyciągnięcie ręki, zaledwie kilka kroków od domu. Stacja kolejki podmiejskiej SKM, łącząca całe Trójmiasto, znajduje się tylko 6 minut spacerem od nieruchomości, dzięki czemu z łatwością można korzystać z uroków zabytkowego Gdańska i nowoczesnej Gdyni.
Szlachetna, sopocka kamienica z końca XIX wieku, ogrodzona, z bramą wjazdową na pilota. Miejsca postojowe dla mieszkańców znajdują się przed budynkiem, który cofnięty jest względem ulicy.
Na powierzchnię tego eleganckiego Apartamentu składają się: salon (28 m2), jadalnia (18,5 m2), sypialnia z kominkiem i klimatyczną werandą (łącznie 28 m2), kuchnia (10 m2), łazienka(10 m2) oraz korytarz (11 m2). Wnętrze wysokie - 3,3 metra, dobrze doświetlone dzięki licznym, dużym oknom. Przestronny salon z urokliwym wykuszem połączony z jadalnią zabytkowymi drzwiami przesuwnymi tworzy wyjątkową przestrzeń dzienną. Klimatyczna, sypialnia z kominkiem i przytulną, sopocką werandą zajmują zachwyca nie tylko wyjątkowej urody stolarka okienną, ale także drewnianymi ozdobnymi belkami na suficie. Jasna kuchnia z dużym oknem. Łazienka z kabiną prysznicową.
Wnętrze szlachetne, eleganckie, ujmuje nie tylko wielkością i wysokością pomieszczeń, ale także, zachowanymi historycznymi akcentami. Zachowano tu oryginale elementy - stolarkę drzwiową, okienną a także szlachetną, drewnianą podłogę. Niesamowita przestrzeń, wysoka, klimatyczna ucieszy miłośnika sopockich kamienic. Eleganckie wnętrze, stworzone z poszanowaniem ducha historii. Oferta wyjątkowa. Miejsce parkingowe na posesji to także duży atut w Sopocie, gdzie wiele mieszkań nie ma tego waloru.
Apartament wyjątkowy, w którym albo można zamieszkać na stałe albo potraktować jako ekskluzywny apartament wakacyjny. Sprzedawany z całym wyposażeniem zawartym w jego cenie.
Zgodna wspólnota. Zaplanowano odnowienie elewacji w budynku.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 20 m2.
Księga wieczysta bez obciążeń w dziale III i IV.
Wydanie nowemu właścicielowi w bardzo krótkim czasie.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami kredytowymi, oferującymi możliwość uzyskania kredytu z opcją gwarantowanego zadatku.
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 100,80 m2
- Lokalizacja:
- województwo: pomorskie powiat: Sopot gmina: Sopot miejscowość: Sopot ulica: Tadeusza Kościuszki