Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Warszawa,
Jutrzenki
642 000 PLN
17 988 zł/m2
Opis
Więcej
Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie w ukończonej inwestycji ,,Miasteczko Jutrzenki" przy ul. Jutrzenki 114E w Warszawie !!!
INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Mieszkanie jest 2-pokojowe (ekspozycja południe/zachód) o powierzchni 35,69 m2 z balkonem o powierzchni 6,31 m2. Mieszkanie nowe z gwarancją w bardzo dobrym stanie i gotowe do wykończenia. Lokal posiada możliwość montażu klimatyzacji. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,38 m2 dodatkowo płatna 18 tys zł.
ROZKŁAD MIESZKANIA:
- salon z aneksem kuchennym - 15,65 m2
- balkon - 6,31 m2
- przedpokój - 4,73 m2
- sypialnia - 9,29 m2
- łazienka - 5,34 m2
INFORMACJE O BUDYNKU:
Mieszkanie znajduje się w bloku mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2024 r. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Osiedle jest zamknięte, chronione i monitorowane. Na osiedlu za budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Osiedle jest ciche, zadbane i zagospodarowane zielenią.
INFORMACJE O LOKALIZACJI:
Budynek usytuowany jest przy ulicy Jutrzenki 114E w miejscowości Warszawa. Dogodny dojazd do centrum Warszawy jest zapewniony dzięki pobliskiej drodze ekspresowej S7 i koleji podmiejskiej (WKD Raków) i komunikacji miejskiej (250 m do przystanku autobusowego). W pobliżu osiedlowe sklepy, E.Leclerc, Castorama i Makro.
W naszej ofercie posiadamy:
- ekipę wykończeniową, która współpracuje z Nami przy wszystkich inwestycjach
- doradcę finansowego, który sprawnie pomoże załatwić finansowanie
- architekta, który pomoże na etapie projektowania
Zapraszamy do kontaktu !
Pracujemy codziennie od 9:00-21:00
Igor Celej
+48 517 384 029
Belvedere Estate | Butikowa Agencja Nieruchomości
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 35,69 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Włochy miejscowość: Warszawa ulica: Jutrzenki