Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
Warszawa, Śródmieście,
Grzybowska
850 000 PLN
21 795 zł/m2
Opis
Więcej
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Jeśli nie chcesz zamieszkać w dogodnej lokalizacji z dostępem do obiektów handlowych, komunikacji, szkół, terenów zielonych to nie czytaj dalej tego ogłoszenia. Jednak jeśli ważna jest dla Ciebie lokalizacja, bliskość trzech stacji metra, a co się z tym wiąże dogodny dojazd praktycznie w każde miejsce Warszawy lub jeśli szukasz gotowca inwestycyjnego, to to ogłoszenie jest dla Ciebie.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu. Mieszkanie po remoncie kapitalnym, wymienione instalacje, odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Możliwość sprzedaży mieszkania w pełni wyposażonego. Cena do rozsądnej negocjacji.
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 39 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Śródmieście ulica: Grzybowska