Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż Szklarska Poręba, Szklarska Poręba Górna,
570 000 PLN
12 715 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż przestronny apartament położony tuż przy wejściu do lasu, bardzo blisko Wodospadu Szklarki.
Ul. Kołłątaja przy której mieści się budynek jest kameralną uliczką, która prowadzi do kameralnych części Szklarskiej Poręby w otoczeniu natury a zarazem blisko centrum miasta.
Apartamenty typu M2 położony na II piętrze w nowo wybudowanym budynku PRO Sportowym "Apartamenty Na Uroczysku".
Natura i czyste powietrze dominują w tej bezsprzecznie pięknej lokalizacji.
Ścisłe centrum oddalone jest zaledwie około 1.6km od budynku.
Lokal jest wykończony i wyposażony - gotowy do przejęcia z dnia na dzień.
Lokal obecnie jest wynajmowany na cele turystyczne i zarządzany jest przez firmę, która prowadzi wynajem turystyczny wyłącznie w budynku.
Operator jest dedykowany zajmujący się obsługą sportowców oraz grup zorganizowanych.
UWAGA! w budynku operator posiada profesjonalną, multifunkcyjną salę sportową. Jest to jedyny budynek nastawiony na wynajem dla sportowców posiadający pełne zaplecze sportowe w polskich Karkonoszach.
Budynek działa na rynku od kwietnia 23r , rezerwacje sportowe następują z dużym wyprzedzeniem i znacznie wykraczają poza sezon wysoki.
Ogrzewanie: pompa ciepła.
Udogodnienia: widna, monitoring, wi-fi, części wspólne hotelowe, w odległości 30 metrów od budynku czynna kawiarnia - cały rok.
Podana cena jest ceną netto + 23% pełna faktura.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sinicki Andrzej (licencja nr: 23451)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 2
- Powierzchnia całkowita:
- 44,83 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: jeleniogórski miejscowość: Szklarska Poręba dzielnica: Szklarska Poręba Górna