Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
Wrocław, Krzyki,
Szafera
2 298 000 PLN
15 118 zł/m2
Opis
Więcej
Maciej Pepłowski
SDP Nieruchomości
tel. 602 101 602
Luksusowy Apartament na Sprzedaż - 122 m w Prestiżowej Lokalizacji + garaż na 2 samochody.
Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 122 m, usytuowany na dwóch poziomach w kameralnej zabudowie prestiżowego osiedla. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i wysoki standard wykończenia.
I Poziom:
- Przestronny salon z otwartą kuchnią, idealny do relaksu i spotkań z bliskimi
- Duży balkon, na którym można cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu
- Wc dla gości
- Duża sypialnia z prywatną garderobą i luksusową łazienką
II Poziom:
- Dwa dodatkowe pokoje, które można zaadoptować na sypialnie, biuro lub pokój dla gości
- Elegancka łazienka, zapewniająca wygodę i prywatność
Mieszkanie zostało wykończone w najwyższym standardzie, z zastosowaniem sprzętów najwyższej jakości. W całym apartamencie zainstalowana jest klimatyzacja, co zapewnia komfort przez cały rok.
Dodatkowo, do apartamentu przynależy duży garaż na 2 samochody, co zdecydowanie podnosi komfort codziennego użytkowania.
Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego luksusowego apartamentu! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację.
Maciej Pepłowski
SDP Nieruchomości
tel. 602 101 602
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 4
- Powierzchnia całkowita:
- 152 m2
- Lokalizacja:
- województwo: dolnośląskie powiat: Wrocław gmina: Krzyki miejscowość: Wrocław dzielnica: Krzyki ulica: Szafera