Lokal użytkowy na sprzedaż
Piotrków Trybunalski,
Farna
620 000 PLN
1 771 zł/m2
Opis
Więcej
KUPUJĄCY NIE PONOSI OPŁAT DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI!!
Proponujemy do sprzedaży zabudowaną nieruchomość o pow. 778 m2, położoną w Piotrkowie Tryb., w strefie Starego Miasta, na której znajduje się kamienica o powierzchni około 350 m2, w stanie do remontu. W przedmiotowej kamienicy działała kiedyś restauracja a później masarnia. Duże powierzchnie, świetnie nadające się na reprezentacyjną działalność firmy bądź do zamieszkania.
Wyremontowana historyczna uliczka, przy której znajduje się kamienica, działka z dojazdem z dwóch stron, daje duże możliwości aranżacyjne.
Rynek Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, to bardzo klimatyczne miejsce, w którym wykonano już część prac modernizacyjnych, ale kolejne przewidziane są w nieodległej przyszłości.
Polecam uwadze i zapraszam na prezentację...
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Lokal użytkowy:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 350 m2
- Lokalizacja:
- województwo: łódzkie powiat: Piotrków Trybunalski gmina: Piotrków Trybunalski miejscowość: Piotrków Trybunalski ulica: Farna