Kawalerka na sprzedaż
Warszawa, Praga-Południe,
Cyraneczki
515 000 PLN
15 465 zł/m2
Opis
Więcej
1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1956 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Cyraneczki.
Mieszkanie o powierzchni 33,3m2 składa się z:
-pokoju dziennego
-oddzielnej, widnej kuchni
-łazienki
-przedpokoju.
Okna na północ, pld-wsch.
Czynsz administracyjny wynosi 570 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica. Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej.
Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.
Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy, zapewniającej spokój i komfort codziennego życia, a jednocześnie bliskość komunikacji miejskiej. W odległości krótkiego spaceru znajdują się przystanki tramwajowe w Al. Waszyngtona oraz przystanki autobusowe w Al. Stanów Zjednoczonych, co zapewnia wygodny dostęp do innych części miasta. Dodatkowo, w przyszłości planowana jest linia metra M3, co jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność lokalizacji i ułatwi dojazd do różnych rejonów Warszawy.
Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić 795 327 829, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: lech@lechnieruchomosci.pl, oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Mieszkanie:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 1
- Powierzchnia całkowita:
- 33,30 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: Warszawa gmina: Warszawa miejscowość: Warszawa dzielnica: Praga-Południe ulica: Cyraneczki