Działka na sprzedaż
Kraków,
płk. Francesco Nullo
130 000 PLN
433 zł/m2
Opis
Więcej
To może być Twój ogród w centrum miasta! W ofercie do sprzedaży dzierżawa ogródka działkowego z murowanym domkiem przy ulicy Francesco Nullo.
Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze!
Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnej lokalizacji na Grzegórzkach, w bliskiej odległości od centrum. W okolicy liczne ścieżki rowerowe i tereny spacerowe. W odległości 10 minut pieszo przystanki komunikacji miejskiej przy Rondzie Mogilskim.
Działka o powierzchni ok. 300 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Na działce znajduje się wybudowany w technologii tradycyjnej, wyposażony, parterowy domek letniskowy z poddaszem. Na parterze na powierzchni ok. 14 m2 znajduje się część wypoczynkowa z aneksem kuchennym oraz toaleta z miejscem na prysznic, na poddaszu sypialnia. Jest prąd i woda.
Na działce jest wiele nasadzeń, m.in. świerki, tuje, jabłka rajskie, brzoskwinie, czereśnie, krzewy ozdobne, bez, pigwa, maliny, truskawki, aronia, czarna porzeczka, a także kwiaty: lilie, róże i irysy.
Zainteresowanym podeślę więcej zdjęć.
Zadzwoń! Opowiem o szczegółach, zaproszę na prezentację i doradzę jak przyjacielowi!
::DODATKOWE INFORMACJE
Prąd: jest
Woda: jest
Otoczenie: tereny rekreacyjne
Komunikacja publ.: tramwaj, autobus
Zagosp. działki: zagospodarowana
Ukształtowanie działki: płaska
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie działki: ogrodzona
Zabudowa działki: domek letniskowy
::KONTAKT DO AGENTA
Robert Szteliga
501 955 997
robert@danax.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Krosta (licencja nr: 6585)
--------------------------
Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości.
Pomożemy Ci jak przyjacielowi.
- Działka:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 300 m2
- Lokalizacja:
- województwo: małopolskie powiat: Kraków miejscowość: Kraków ulica: płk. Francesco Nullo