Działka na sprzedaż Koszajec,
1 250 000 PLN
331 zł/m2
Opis
Więcej
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Koszajec.
Działka o powierzchni 3779 m² jest dostępna w cenie 1 250 000 PLN.
Szczegóły działki:
Powierzchnia: 3779 m²
Wymiary: 43 x 97 x 59 x 66 m
Przeznaczenie: Teren pod zabudowę mieszkalno-usługową o niskiej intensywności. Możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej.
Media i infrastruktura:
Media:
Prąd – na działce
Woda – na działce
Ogrodzenie: Działka w pełni ogrodzona
Dojazd: Droga asfaltowa
Działka znajduje się w spokojnej okolicy, co czyni ją idealnym miejscem na realizację wymarzonego domu lub inwestycji. Bliskość natury, dobra infrastruktura i możliwość zabudowy mieszkalno-usługowej to główne atuty tej nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację działki!
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
- Działka:
- na sprzedaż
- Powierzchnia całkowita:
- 3 779 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: pruszkowski gmina: Brwinów miejscowość: Koszajec