Dom na sprzedaż Nowe Miasto nad Wartą,
1 250 000 PLN
5 208 zł/m2
Opis
Więcej
Na sprzedaż willa miejska z przełomu XIX i XX wieku położona w spokojnej okolicy przy ul. Bednarskiej 12 w Nowym Mieście nad Wartą.
Budynek o powierzchni ok. 240 mkw, został wybudowany przez niemieckiego budowniczego, który zasłynął z budowy willi miejskich m.in. na Sołaczu w Poznaniu.
Dom składa się z 4 kondygnacji, tj. piwnica, parter, 1 piętro oraz strych.
W piwnicy znajduje się 6 pomieszczeń.
Na parterze: gabinet z salonem, kuchnia ze spiżarnia oraz cześć dzienna z oknem weneckim okraszona piękną stylową werandą.
Na 1 piętrze: klatka schodowa, 4 sypialnie i łazienka, wnęki z możliwością wykonania szaf lub garderoby.
Budynek częściowo umeblowany.
Na dachu dachówka ceramiczna, okna drewniane skrzyniowe, media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.
Działka położona urokliwie, o powierzchni 3850 mkw z możliwością powiększenia daje spore możliwości adaptacyjne i aranżacyjne.
Na gruncie garaż z pomieszczeniami gospodarczymi. Działka z pięknym starodrzewiem oraz stawem.
W okolicy sklepy, stacja paliw, przedszkole.
Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności gospodarczej lub dla osób szukających domu z duszą
Cena 1 250 000 zł!
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu KC!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 6
- Powierzchnia całkowita:
- 240 m2
- Lokalizacja:
- województwo: wielkopolskie powiat: Średzki gmina: Nowe Miasto Nad Wartą miejscowość: Nowe Miasto Nad Wartą