Dom na sprzedaż Łomna-Las,
2 490 000 PLN
2 490 zł/m2
Opis
Więcej
Dom w stanie surowym zamkniętym, ocieplony.
Nieruchomość położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego wśród istniejącej zabudowy rezydencjonalnej.
Tereny położone w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.
Prąd: w ulicy
Gaz: w ulicy
Woda: w ulicy
Dojazd: asfalt
Zagospodarowanie działki: postawiony budynek wstanie surowym o powierzchni ok. 1000m.kw.
Ukształtowanie działki: płaska
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie działki: brak
Warunki zabudowy: jest uchwalony plan miejscowy.
Nasi niezależni eksperci kredytowi pomogą zbadać zdolność kredytową i uzyskać kredyt na najbardziej optymalnych warunkach.
Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 14
- Powierzchnia całkowita:
- 1 000 m2
- Lokalizacja:
- województwo: mazowieckie powiat: nowodworski gmina: Czosnów miejscowość: Łomna-Las