Dom na sprzedaż Brzóstowa,
349 000 PLN
1 772 zł/m2
Opis
Rozwiń opis
***Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w miejscowości Brzóstowa, w powiecie ostrowieckim, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej, rozwiniętej, a zarazem spokojnej okolicy.***
Szczegóły nieruchomości:
Rok budowy: 1980, 2010
Powierzchnia użytkowa: 186 m²
Nr działki:: 394, 610, 833 - razem 1.41ha
Liczba pięter: 2
Stan budynku: do wykończenia
Materiał: silikat
Dach: dachówka ceramiczna
Okna: PCV
Ogrzewanie: piec na paliwo stałe
Drzwi wejściowe: przeciwwłamaniowe
Dodatkowe informacje:
W starszej części dom jest umeblowany i gotowy do zamieszkania . Budynek wymaga remontu/wykończenia, co stwarza możliwość pełnego dostosowania go do własnych potrzeb i preferencji.
Rozległa działka o powierzchni 30 arów, płaska, o nieregularnym kształcie, wymiary ok. 80m x 40m pozwala na zagospodarowanie pod ogródek, miejsce na grill, a nawet dodatkowe zabudowania. Działka stanowi idealną przestrzeń do relaksu i rekreacji. Dom jest położony przy asfaltowej drodze gminnej, co zapewnia dogodny dojazd.
Cena:
349 000 zł
Zapraszam do kontaktu!
Na Miarę Nieruchomości
Jakub Floras
+48 733 211 800
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
- Dom:
- na sprzedaż
- Liczba pokoi:
- 3
- Powierzchnia całkowita:
- 197 m2
- Lokalizacja:
- województwo: świętokrzyskie powiat: Ostrowiecki gmina: Ćmielów miejscowość: Brzóstowa