ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

1800,00 m2

ico przeznaczenie

PRZEZNACZENIE

biuro

ico pietro

PIĘTRO

parter / 4

Szczegóły oferty 9497/2450/OLS

Informacje dodatkowe:
klimatyzacja, ochrona, sieć komputerowa

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Opis oferty

Biurowiec usytuowany jest  pomiędzy stacjami Metra Imielin i Natolin. Ten 4-kondygnacyjny budynek oferuje łącznie ok. 15 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Najemcy otrzymują również dostęp do 310 miejsc parkingowych. Dodatkowe usługi w biurowcu to m.in. bank, kafeteria, przychodnia, apteka, a także bankomat. Zielona i spokojna okolica zapewnia przyjazne i komfortowe środowisko pracy.

Pomieszczenia biurowe są klimatyzowane, posiadają podwieszane sufity, system okablowania komputerowego, telefonicznego i elektrycznego oraz uchylne okna. W budynku znajdują się również dobrze wyposażone sale konferencyjne – idealnie sprawdzają się do organizacji szkoleń oraz spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami. Obiekt wyposażony jest w inteligentny system zarządzania budynkiem BMS. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w procesie budowy uczynił biurowiec odpowiednim miejscem dla dużych międzynarodowych firm.

Doskonała lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu kompleksu znajduje się znane miejscowe centrum handlowe – Galeria Ursynów.

Budynek położony jest w dzielnicy Ursynów, w bliskiej odległości od stacji metra Natolin (ok. 1 km) oraz innych środków transportu publicznego, co stanowi gwarancję szybkich połączeń komunikacyjnych z centrum miasta, w pobliżu wjazdu na południową obwodnicę, S2

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowo - biurowy o powierzchni 1800 m2 na parterze i I piętrze. 
Powierzchnie parteru i I piętra są połączone ze sobą schodami z dwóch stron.
Lokal posiada niezależne wejście od frontu budynku  jest jeszcze jedno wejście z tyłu budynku od patio.


Udogodnienia:
- restauracja,
- centrum konferencyjne,
- sklepy,
- przychodnia medyczna,
- bank.

Standard wykończenia;

- okablowanie telefoniczne,
- okablowanie komputerowe,
- okablowanie elektryczne,
- klimatyzacja,
- wykładzina,
- otwierane okna,
- łącze światłowodowe,
- ścianki działowe.
- recepcja,
- ochrona

Zapraszam na prezentację :)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)


Numer oferty: 9497/2450/OLS

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości